Yapay kızlık zarı nerede satılır sorusu, toplumumuzda bekaret tabusunun gün geçtikçe artmasıyla beraber sıkça sorulan soruların arasına girmeye başlamıştır. Bizde bu soruya yanıt vermek amacıyla yaptığımız araştırma sonucunda elden satışı olmadığını, sahte kızlık zarı satın almak isteyen bayanların ise sadece sanal mağazalardan tedarik edebileceğini öğrendik. Ancak bazı blog sitelerinde bu tarz ürünlerin satışını yapan cinsel eczanelerin olduğu, iyi bir araştırma yapılırsa bulunup elden satın almanın mümkün olabileceğini söylemektedirler.

yapay kızlık zarı satan yerler

Bulunduğunuz il veya ilçenin çarşı pazarına indiğiniz zaman herhangi bir eczaneye girin ve yapay bekaret zarı satıyor musunuz diye sorun. Muhtemelen size cevap vermeden önce böyle bir ürünü ilk defa sizden duyuyor olmanın şaşkınlığını yaşayacaklardır. Satmıyoruz demek yerine, ne işe yaradığını ne amaçla kullanıldığını öğrenmek için ağzınızı yoklayacaklardır. Çünkü toplumuzda gerdek gecesinde yapılan bekaret hilelerinin açıkça satılması uygun görülmemektedir. Bu durum bir nevi bayanların işine yarayacak, erkeklerin böyle bir ürün olduğunu öğrenmesinin önüne geçecektir.

Yapay kızlık zarı nerede satılır, eczanelerde bulunur mu?

Bayanların ısrarlar sormuş olduğu sorulardan birisi, sahte kızlık zarının satışının eczanelerde yasaklandığı söz konusudur. Türkiye’de sayılı eczanelerde satılan yapay kızlık zarını almaya gittiğiniz zaman, bir bayan olarak utanç verici bir durumla karşı karşıya kaldığınızdan, sizi karşılan eczane personeli ne amaçla geldiğinizi bildiği için size karşı farklı tavırlar ortaya koyabileceğinden ,kişisel bilgilerinizi farklı amaçlar doğrultusunda kullanılabileceğinden dolayı sahte kızlık zarının satışı eczanelerde yasaklanmıştır. 2018 yılı itibariyle sahte kızlık zarı kanı satışları sadece İnternet üzerinde yapılmakta olup, güvenilir sitelerde ki bekaret tozları tedarik edildiği takdirde, ilk gecede partnerinize gerdek kanını göstererek evliliğinizi sürdürebilirsiniz.

yapay kızlık zarı nereden alınmalıdır

Halkın güvenini kazanmış bazı haber siteleri, karşılığında para alabileceği kızlık zarı dikimi yapan doktorlardan yapay kızlık zarı zararları adı altında başlık açarak ürünleri kötülemiş, satın almamanız için şeytanın aklına gelmeyecek türlü yollar denemişler, ancak başarılı olamamışlardır. Burada amaç kadınların mağduriyeti kullanarak milyarlarca para kazananların doktorların önünü açarak İnternet üzerinde satılan kızlık zarlarının satışlarını durdurmak hedeflenmiştir.

Yapay kızlık zarı nereden, hangi siteden alınmalıdır?

Google arama motorlarına yapay kızlık zarı yazdığınız zaman birden fazla sitede ürünü bu ürünün satıldığını görüyor, ancak hangisinden alacağınızı şaşırıyorsunuz değil mi? İçinizden evet dediğiniz duyar gibiyim. Öyleyse gelin yapay kızlık zarı satın almadan nelere dikkat edilmelidir, hangi siteden alınmalıdır, hep birlikte inceleyelim.

yapay kızlık zarı nerede satılır ile ilgili aramalar

Resimde görüldüğü gibi yapay kızlık zarı nerede satılır, nereden alınır diye yazdığımız zaman, Google buna benzer arama sonuçlarını siz değerli kullanıcılarımız için paylaşmaktadır. Örneğin sahte kızlık zarı almak isteyen bayanın biri gitti gidiyor sitesinden almayı tercih etmiştir. Diğerleri ise istediği sonucu bulduktan sonra yapay kızlık zarı ile ilgili diğer haberlere göz atma gereğinden bulunmuş. Bilhassa bazı bayanlar, ürünü tanıma aşamasında olduğunu, bekaret kapsülü hakkında net bilgi bulamadıkları konusunda endişe yaşadıklarını arama sonuçlarında bariz şekilde göstermektedir.

Diğer kullanıcılarımız ise yapay kızlık zarı satışlarının en güvenilir adresi olan Japon malı ürünü tercih etmiş ve www.yapayzar.net sitemizden sipariş vermiştir. Çünkü yapay zar net sitemizden vereceğiniz siparişler gizli kargo poşeti içerisinde üzerinde ürün içeriği ile ilgili bilgi yer almadan, kargo sahibi kişiye teslim edilmektedir.

Bizi tercih etmelerinde ki en büyük sebeplerden biri de, sahte bekaret zarını mucidi olan, Merve Mutlu’ya ait olmasından kaynaklanmaktadır. Merve Hanım Joan Of Arc Red marka yapay kızlık kanı kapsülünü bekaret hilesi olarak yasal yollarla ürünün satışını yapan tek isimdir. Kızlık zarı çözümleri için eşi benzeri görülmemiş buluşa imza attıktan sonra her bayanın maddi imkanlarını göz önünde bulundurarak, en uygun kızlık zarı fiyatlarını sunmaktadır.  1 kutu içerisinde 2 adet bulunmakta olup, test ürününü gerdek gecesinden önce denemeniz ve tecrübe kazanmanız açısında göndermektedir.

Bazı kullanıcılarımız yapay kızlık zarının nereden bulunduğu konusunda şüphelerini arz ettikten sonra, virginia care kullananlar kadınların en sık yaşadığı sorunlardan biri yapay kan şikayetlerinin olup olmadığı sorgulamaktadır. Ürünümüz kesinlikle Çin, Alman, Portekiz malı gibi sonradan üretilmiş ürünlerden değildir, %100 Japonya’dan ithal olarak gelmektedir. Bu zamana kadar geri dönüş yapan müşterilerimizden yapay kızlık zarı kanı şikayetleri ile ilgili hadise yaşanmamakta olup,  %100 müşteri memnuniyetini sağlamayı başarmış bulunmaktayız.

Sonuç

Bu yazımızda bekaret tozunun birleşmesi ile oluşan yapay kızlık zarı kapsülünün nerede satıldığı, eczanelerde bulunup bulunmadığı hakkında bilgilendirmeler yaptık. Türkiye’nin hangi bölgesinde olursanız olun, yerinde gidip ürünü görerek alamayacağınızı belirttik. Fakat unuttuğumuz bir konunun olduğunu ve hatırlatma fayda göreceğimi düşünüyorum. Biz her ne kadar sanal mağaza olarak çalışsak da, ürünlerin kargolamasını yaptığımız, Antalya’da Medikal bir depomuz bulunmaktadır. Şayet sizde Antalya’da yaşıyorsanız, gün içerisinde motorlu kuryeler ile elden teslim alabilme imkanı sunuyoruz.

yapay kan kapsülü nereden alınmalıdır

Ürünümüzü satın alan bayanların tüm bilgileri 30 gün içerisinde ‘MySQL’ sisteminin veri tabanı tarafından otomatik olarak silinir. Daha sonra müşteri temsilcilerimiz tarafından yapay zar alan bayanları herhangi bir reklam, kampanya, tanıtım ve bilgilendirme için yapay zar kullananlarla kesinlikle iletişime geçilmemektedir. Söylediğimiz gibi kurumsal firmalarla çalışmak, geleceğinizi tayin etmek için yapay kızlık zarı nerede satılır, nereden alınır gibi sorularla boş yere araştırma yapmanıza gerek yoktur.

Hemen bizimle iletişime 0552 670 12 20 numaralı hattımızdan, sesli arama veya Whatsapp yoluyala iletişime geçebilir, dilerseniz yapay kızlık zarı kapsülü satın al seçeneğimizden ürünün siparişini verebilirsiniz.