Yapay Kızlık Zarı

Bakire olmayan bayanların, girecekleri ilk ilişkide vajinasından kan getirmeye yarayan fitil benzeri ürün yapay kızlık zarı olarak isimlendirilir. İçerisinde 2 adet bulunan sahte bekaret zarının ilk ürününü bayan tek başına kullanıp sonucu görür, diğer ürünü ise eş adayı ile birlikte daha profesyonel bir şekilde kullanabilir.

Dünya genelinde bekaretin önemli olduğu ülkelerde yaşanan töre cinayetlerinin önüne geçilmesi için Dünya Sağlık Örgütü 1993 yılında yapılan konferansta bu soruna çözüm aramaya başladılar. Bu konu ile ilgili olarak Japon bilim adamları çalışma başlatarak Joan of Arc Red isminde yapay kızlık zarı kanını geliştirmeye başladılar.

7 yıl süren uzunca bir araştırma ve geliştirme sürecinden sonra 2000 yılında ilk defa seri üretimine başlanmıştır. İlk yıllarda sadece 2.000 adet üretilip çeşitli ülkelerde denenmesi için gönderilen sahte bekaret zarının sonucu bayanlar tarafından görülünce, oldukça yoğun bir ilgi olmuştur.

İlerleyen yıllarda kullanıcıların yapmış oldukları geri dönüşleri göre ve olumsuz sonuçları dikkate alan Joan of Arc Red firması ürettikleri yapay bekaret zarı kanını daha da geliştirerek sürekli olarak yeniden formüle etmişlerdir. 2018 yılı itibari ile satışta olan sahte bekaret ve kızlık tozu 28. güncellemesi gerçekleştirilmiş bir üründür.

2015 yılında yapılan son formüle göre yapay kızlık kanı artık kızlık zarı muayenelerinde de anlaşılamaz hale getirilmiştir.

Bugüne kadar sitemiz üzerinden yapılan satış oranlarını aşağıdaki grafikten inceleyebilirsiniz.

Satış Oranlarımız

  • Yapay Kızlık Zarı
  • Zar + Tampon
  • Zar + Tampon + Daraltıcı Krem

Yapay kızlık zarı girilen ilişkilerde bakire olmayan bayanı bakire gibi göstermeye yarayan bir üründür.

Son formüle güncellemesi ile bekaret testinden de başarı ile geçebilen yapay bekaret zarı kanı, artık dünyada bekaretin hala tabu olduğu bütün ülkelere resmi olarak ihraç edilebilmektedir.

01.10.2018 tarihi itibari ile yapay kızlık zarı kullananların sayısı 1.200.000 kişiyi geçmiştir  (Joan of Arc Red Ekim 2018 Basın Eki). Kullananların sayısı her geçen gün katlanarak daha da artmaktadır.

2003 yılında bekaret hapının tanınması ile birlikte, Dünya Sağlık Örgütü ürünü inceleyerek onay vermiş ve literatürüne kızlık zarının çözümü ve kızlık zarı dikimi ameliyatlarının en büyük alternatifi olarak eklemiştir.

Yapay bekaret tozunun üretim merkezi, Japonya Sağlık Bakanlığı (MHLW) tarafından her 6 ayda bir düzenli olarak kontrol edilmektedir. Bugüne kadar yapılmış olan denetimlerde, sağlık açısından sorun teşkil eden herhangi bir rapor tutulmadığını müjdelemek de isteriz.

yapay kızlık zarı mhlw

Yapay Kızlık Zarı Anlaşılır mı ?

Yapay kızlık zarı, doğru kullanımda kesinlikle anlaşılmaz. Yeni formüle edilen ürünler şuanda kızlık zarı muayenesinde bile anlaşılmamaktadır. Bunun için tek yapmanız gereken size tarif edildiği gibi sahte kızlık tozunu belirtilen şekilde kullanmaktır.

Bazı erkekler, kız arkadaşımın yapay zar kullandığını veya kullanacağını düşünüyorum, yapay kızlık zarı nasıl anlaşılır şeklinde soruları bize yöneltmektedirler. Fakat kullananların kesinlikle anlaşılma ihtimali olmadığını belirtmemizde fayda görüyoruz.

Yapay Kızlık Zarı Zararları Nelerdir ?

Yapay kızlık zarının hiç bir zararı yoktur. Üretim aşamasında kullanılan ürünlerin hepsi tamamen bitkisel içeriklerden oluşmaktadır. Ayrıca bekaret tozu kullanıldıktan sonra ilişki bitiminde kendini tamamen vajinadan dışarıya akıttığı için, genital bölge içerisinde herhangi bir şey kalmamış olacaktır.

Japonya’da sağlık bakanlığı tarafından da onay aldığından dolayı zararı olmayan sahte kızlık zarı kanını gönül rahatlığı içerisinde kullanabilirsiniz.