Yapay Kızlık Zarı Nasıl Kullanılır ve Yerleştirilir

Öncelikle belirtmemiz gerekir ki, bazı İnternet sitelerinde, yapay kızlık zarı kullanımı ile ilgili yanlış bilgiler yer almaktadır. Bundan dolayı sadece firmamızdan alacağınız bilgiler doğrultusunda sahte kızlık kanını kullanmanızı şiddetle tavsiye etmekteyiz.

Yapay kızlık zarı nasıl kullanılır, nasıl yerleştirilir diye merak ettiğiniz bütün soruların cevaplarını bu sayfamızda bulabilirsiniz. Ayrıca sormak istediğiniz soruları ise sitemizde yer alan canlı destek bölümünden sorabileceğiniz gibi, 0531 616 98 83 numaralı telefonumuzdan veya Whatsapp hattımızdan da bizlere iletebilirsiniz. Bayan operatör arkadaşlarımız bütün sorularınızı yanıtlayacaktır.

Özellikle Çin malı kızlık zarı satışı yapan firmalar, kullanmadan önce ürünü suda ıslatmanızı söylemektedirler. Çin malı ürünler bayandan salgılanan sıvılar ile erimediğinden dolayı bu şekilde yumuşatılmaktadır. Bizim sattığımız orijinal olan Japon malı sahte bekaret zarı kanında bu şekilde bir uygulamaya kesinlikle ihtiyaç yoktur. Bayandan salgılanan zevk suyu, ürünümüzü yeteri kadar eritip, sıvı hale geçirmeye yetmektedir.

Yapay Kızlık Zarı Nasıl Kullanılır ?

Yapay kızlık zarı kullanmadan önce, tampon vajina içerisine yerleştirilerek 20-30 saniye kadar bekletilir. Bu işlem ile birlikte yerleştirilecek olan bölge kurulanmış olur ve sahte zarın daha yavaş bir şekilde çözülmesi hedeflenir. Daha yavaş çözülen sahte bekaret zarı kanı, en iyi sonucu gösterecektir.

Tampon ile kurulama ve temizleme işlemi bittikten sonra, yapay gerdek kanının üzerinde yer alan gümüş renkli jelatin belirtilen yerden yırtılarak açılır. Jelatinin içerisinde katlanmış şekilde durmakta olan şeffaf renkli yapay kızlık zarı kanını göreceksiniz. Bu zarın bir tarafında kırmızı yoğunluk olduğunu göreceksiniz.

Renkli kısım vajinaya önce girecek şekilde serçe veya orta parmağınız aracılığı ile yapay kızlık zarını itekleyerek yerleştirebilirsiniz. Uygulanacak bölgenin iç kısmına 3-4 santim kadar iterek yerleştirilmesi yeterli olacaktır.  Yapay kızlık zarı nasıl yerleştirilir sorusunun cevabını verdiğimize göre, gerisi oldukça kolaydır.

Bu aşamadan sonra yapmanız gereken minimum 20 dakikayı bir şekilde geçirmektir. İsterseniz bekleyerek, isterseniz de ön sevişme yaparak belirttiğimiz süreyi geçirebilirsiniz.

Yapay Kızlık Zarı Hangi Pozisyonda Yerleştirilir ?

Yapay bakirelik zarı kanını yerleştirirken alacağınız pozisyon zorunluluğu bulunmamaktadır. Ortamın müsait olma durumuna göre aşağıdaki pozisyonların herhangi birisinde yerleştirme işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

  • Sırt üstü yatarak bacaklar havaya ve yana doğru açılarak yerleştirilebilir.
  • Lavaboda veya oda içerisinde çömelme pozisyonuna geçip yerleştirilebilir.
  • Sırt üstü yatıp, bacakları yana açarak yerleştirebilirsiniz.
  • Bir ayağınızı sandalyeye koyup, diğer ayağınız yerdeyken kolayca yerleştirilebilir.
  • Sandalye veya koltuğa oturulup, bacaklar açılarak yerleştirilebilir.

Görüldüğü gibi yapay kızlık zarı kullanımı için bir çok pozisyon vardır. Bayanların genelde tercih ettikleri pozisyon lavaboda çömelerek yerleştirmek oluyor. Bu pozisyonların hangisini uygularsanız uygulayın hepsinde elde edilecek sonuç aynı olacağı için, kendinize en uygun yerleştirme şeklini kendiniz belirleyebilirsiniz.

Yapay bekaret zarı yerleştirildikten sonra, hareket etmenizde, yürümenizde veya ön sevişme yapmanızda herhangi bir sakınca bulunmamaktadır.

Yapay Kızlık Zarı Kullanımı Sonrası

Yapay kızlık zarı kapsülü nasıl kullanılır bölümünü anladığınızı düşünüyoruz. Yerleştirme aşaması bittikten sonra, belirtilen süre de geçtiği zaman artık bakirelerin taşıdığı bütün özellikleri taşıyor olacaksınız.

Ön sevişme sürecinde, ilişkiden ne kadar fazla zevk alırsanız, sahte kızlık kapsülü o kadar iyi çözünerek daha iyi sonuçlar gösterecektir. Bundan dolayı tavsiyemiz ön sevişme sürecini uzun tutup zevk almaya bakmanızdır.

İlişki ateşlenip birleşme olduğu zaman ise malum bölgenin kaslarını hafif bir şekilde kasarak erkeğin zorlanmasını sağlayabilirsiniz. Ayrıca ilk giriş anında da hafif canınız acımış gibi rol yaparsanız da bu iş olmuş demektir.

Erkek müdahale ettiği anda yapay bakirelik kapsülü kendini sanki kızlık zarı kanaması gibi dışarıya atacaktır. İşte yapay kızlık zarı nasıl kullanılır diye merak edenler için hepsi bu kadar.

Ürünlerini bizim firmamızdan alan müşterilerimizin ilk gecelerini daha kolay atlatmaları için bazı pratik uygulama bilgilerimiz mevcuttur. Bu bilgileri telefon ile bize ulaşarak, bayan operatörlerimizden öğrenebilirsiniz.