Ülkemizde kızlık zarı dikimin kanamama olasılığı olmasından dolayı yapay kızlık zarına olan talebi arttırmış, ancak bayanların mantığına sığmayan bir kaç soruyu cevapsız bırakmışlar. Bizde bu yazımızı sahte kızlık zarı hakkında merak edilen tüm soruların cevabını verecek, yapay kanın ilk gecede vajinadan nasıl akacağını, karşı tarafından anlama ihtimalinin olup olmadığını en ince ayrıntısına kadar anlatacağız. Öncelikle ürünü satın almadan önce en sık sorulan suallerden biri olan Japon malı yapay kızlık zarı anlaşılır mı sorusunun cevabını vererek yazımıza başlayalım.

yapay kızlık zarı ilk gecede anlaşılmaz

Yapay kızlık zarı anlaşılma ihtimali var mı?

Klinik test verilerine göre edindiğimiz bilgiler doğrultusunda, Japon malı sahte kızlık zarı kapsülünün anlaşılmasının mümkün olmadığını kesin bir dille ifade edebiliriz. Bu ürün kızlık zarı dikimi gibi iple iki deriyi bağlayan, dikişin parçasının yırtılması sonucunda oluşması muhtemel olan bir kan sıvısı değildir. Ayriyeten bu ürünü kullanırken de, bakire taklidi yapmanıza gerek yoktur. İlişkiye girmeden önce ‘kullanımı’ adlı sayfamızda gösterdiğimiz ürünü yerleştirirseniz, defalarca kızlık zarı bozmuş bir erkeği bile, çok kolay bir şekilde inandırabilirsiniz.

Yapay kızlık zarı anlaşılmaz diyoruz ama, kullananların yorumlarını okuduğumuz zaman replika ürünler satın alındığı vakit bir takım şikayetlerin geldiğini de görmüyor değiliz. Örneğin Japon malı kan kapsülleri, Çin mallarına göre +20 – 30 TL daha pahalı diye ucuz ürünü tercih eden bayanlar, ürünü kullandıktan sonra boya olduğu çok belli oluyor diye pişmanlıklarını dile getirmektedirler.

Yapay kızlık zarının anlaşılmaması için ne yapılmalıdır?

Sahte bekaret kapsülünün gerdek gecesinde kullanılmasından sonra, erkek tarafından gerçek kızlık kanı olmadığının anlaşılmaması için güvenilir ürünlerin kullanması ve satın alınması gerekir. Yapay kızlık zarının tarihini araştırın, nerede bulunmuş, kimler tarafından kullanılmış bilgiler edinin. Bu bilgiler doğrultusunda hareket ettiğiniz zaman, yapay kızlık zarının anlaşılmaması için ne yapacağınızı öğrenmiş oluyorsunuz.

Japon malı Orijinal ürün kullanılmalıdır

Suni kızlık zarı hapını 2010 yılında piyasaya çıkardıktan sonra birden fazla firma tarafından bu ürünün satışını yapmak için talepte bulundular. Japonya’da anlaşmalı olduğumuz yapay kızlık zarı bayisi de, Türkiye distribütörlüğünün www.yapayzar.net sitesinde olduğunu söyleyerek bu tekliflerini reddetmişlerdir. Ülkemizde bu üründen para kazanmak isteyen dolandırıcılar ise, Türkiye’de ürettikleri ürünü Alman malı, İngiltere malı, Hollanda malı diye süsleyerek satmaya çalışmaktadırlar.

Ola ki, bir hata sonucunda orijinal olmayan sitelerden alışveriş yaptıysanız, mutlaka görüşlerinizi forum sitelerinde belirtin. Reklam tanıtımı yapmayan forum sitelerine baktığınız zaman zaten, Çin malı ürünlerin elde, peniste boya olarak kaldığını ve karşı tarafın bunu fark etmesinin kolay olacağını söylemektedir.

yapay kızlık zarının anlaşılmaması için ne yapılmalıdır

Yapay kızlık zarının anlaşılmaması için orijinal ürün satın alın diyoruz çünkü, replika ürünlerde kızlık zarı kanı rengi tam tutturulamıyor. Gıda boyası olduğu için siz bekaret kanının hafif açık pembe akmasını beklerken, apaçık boya olduğu belli olan bir sıvı dışarıya doğru akmaya başlıyor. Karşısınız da ki erkeğin hiç deneyimi olmasa bile, inanmayacağı bir renk ile karşı karşıya kalıyorsunuz. İşte bu sebepten dolayı yapay kızlık zarı kanının sahte olduğunun anlaşılmaması için orijinal ürün kullanmanızı tavsiye ediyoruz.

Kullanım talimatlarının dışına çıkmayın!

Sahte kızlık zarının anlaşılmaması için uymanız gereken kurallardan birisi de, firmanın vermiş olduğu talimatlardır. Deneme ürününü test ederken kullanım talimatları dışına çıkmadığınız takdirde yapay kızlık zarının anlaşılması mümkün değildir. Yalnız sadece ürünü aldığınız firma tarafından verilen talimatları yerine getiriniz. İnternet sektöründe yapay kızlık zarı nasıl kullanılır diye arattığınız zaman, onlarca haber sitelerinde yüzlerce makaleler yer almaktadır ancak, haberlerin içeriği incelediğiniz vakit birbirinden farklı metinler yazılmaktadır. Büyük bir kısmı da hayatında bekaret kapsülünü görmeden, kulaktan duyma bilgilerle siteye ziyaretçi çekmek için acemi editörler tarafından yazılmış yazılardır.

Örnek vererek açıklayacak olursak, bizim ürünümüzün yanında kullanımda gerekli olan vajinal tamponlardan göndermekteyiz. Tamponun amacı; yapay kızlık zarı hapının penisin müdahalesi olmadan kaymasını ve akmasını engellemek için kullanılmaktadır. Bu sayede ilişki olmadan dışarıya çıkmaz ve karşı taraf yapay kızlık zarı kullandığınızı anlamaz.

Gerdek gecesinden önce deneme ürünü kullanılmalıdır

Yapay kızlık zarının anlaşılmamasını istiyorsanız, mutlaka ve mutlaka ilk geceden önce test ürünü kullanmanızı tavsiye ediyoruz. Deneme ürünü hediye olarak göndermemiz de ki amaç ürünün stok fazlası olduğundan değil, eşinizin sahte bekaret kapsülü kullandığınızı anlamaması içindir. 1. ürünü tek başınıza kullandığınız zaman yapay zarın ne kadar sürede eridiğini görebilecek ve buna bağlı olarak deneyim kazanacaksınız. Gerdek gecesine içiniz rahat bir şekilde girerken, partnerizin yanında bakire taklidi de yaparak yapay kızlık zarının anlaşılmaması için rol oynayabilirsiniz.

Kızlık zarı dikimi anlaşılır mı?

Aslında bu sorunun cevabına direkt olarak evet anlaşılır diyebiliriz. Nasıl bu kadar emin konuşabiliyorsunuz diye sorduğunuzu duyuyorum ama eğer kızlık zarı dikiminin anlaşılma olasılığı olmasaydı, yapay kızlık zarı kapsülleri piyasaya çıkmazdı. Bazı bayanlar dikimin pahalı olmasından dolayı yapay bekaret hapı aldıkları söylemektedirler ancak hepsi işin hikaye kısmı. Objektif olmak gerekirse kızlık zarı dikiminin anlamak ilişki esnasında bile kaynamayan dikişlerin gelmesinden belli oluyor. Kızlık zarı dikimi sonrası ip gelmesini bir şekilde açıklayabilir ama kanamama olasılığının yarı yarıya olması bakire olmadığını apaçık ortaya sermeye yetmektedir.

kızlık zarı dikimi sonrası ip gelmesi

Kızlık zarı dikimi bildiğiniz gibi rahim kısmının sağ ve sol kısmından alınan deri parçalarının ortada birleştirilmesi ile oluşan bir yapıdır. Bundan dolayı kızlık zarı dikimini anlamak illa kadın doğum uzmanı veya Jinekolog olmanıza gerek yoktur. Daha önce kızlık zarı bozmuş bir erkek bile bekaret kanı ile deri parçasının yırtılması sonucunda oluşabilecek kanı çok kolay bir şekilde ayırt edebilmektedir.

Yapay kızlık zarı anlaşılır mı?

Yazımızın sonuna gelirken edindiğimiz deneyim ve tecrübelere dayanarak yapay kızlık zarı anlaşılır mı soruna;

  • Orijinal ürün tercih edildiğinde,
  • Kullanım talimatlarını harfiyen uyulduğunda,
  • Test ürünün gerdek gecesinde önce kullanıldığında,

kesinlikle anlaşılmasının mümkün olmayacağının garantisi verebiliriz. Bu konu ile alakalı aklınıza takılan sorular olursa 0552 670 12 20 numaralı hattımızdan bizleri 7/24 arayabilir, Whatsapp uygulaması üzerinden yapay kızlık zarının hangi şartlar altında anlaşılıp anlaşılmayacağını bayan operatörümüz Merve Hanıma sorabilirsiniz.