Yapay kızlık zarı kullananların yorumlarını bu sayfamızın alt bölümünden okuyabilirsiniz. Siz de sahte kızlık zarı kanı kullandıysanız yaşadığınız deneyimleri mutlaka diğer müşterilerimiz ile paylaşmanızı rica ediyoruz.

29.10.2018 tarihinde İnternet sitemizde alt yapı değişikliği yapıldığından dolayı, kayıtlı 1350 kullanıcı yorumu sistemden kaldırılmıştır.

Yapay kızlık zarı kapsülü kullananların sayısı oldukça fazla olmasına rağmen, kullanıcı yorumları oldukça düşüktür. Bunun sebebi ise, müşterilerimiz ürünlerini başarı ile kullandıktan sonra risk alıp yeniden sitemizi ziyaret etmeye çekinmeleridir.

Bekaret zarı özel bir durum olduğundan dolayı, başarıya ulaşan müşterilerimiz genellikle ilk gecelerini atlattıktan sonra kimsenin haberi olmayan bu durumu atlatıp, bir an önce hafızalarından dahi silmek istemektedirler. Bu sebeple de sitemize gelerek yorum yapmayı uygun görmemektedirler. Firmamız da gizlilik çerçevesinde daha sonra müşterileri arayıp rahatsız etmediğinden dolayı kullananların %95’in deneyimleri yeni müşterilerimiz ile paylaşılmamaktadır.

Siz veya arkadaşınız yapay kızlık zarı kullandım diyorsa, yaşanılan olumlu veya olumsuz sonuçları bu sayfamızdan paylaşarak, firmamızdan yapacağınız ilk alışverişte % 5 indirim kazanabilirsiniz.

Yapay kızlık zarı kullananlar yorumları paylaşırken, kişisel bilgileriniz kesinlikle istenmemektedir. Takma isim ve gerçek olmayan e-posta adresi kullanmanızda herhangi bir sakınca yoktur. Gerçek kimlik bilgileri dahi kullanmış olsanız, yorumunuz yayınlandıktan sonra tarafınıza herhangi bir bildirim gelmeyecektir.

Firmamız özellikle yapay kızlık zarı kapsülü kullananların gizliliğine son derece önem vermekte olup, ürünlerini teslim aldıktan sonra arşivimizdeki bütün bilgileri imha etmektedir. İlerleyen süreçlerde başka ürünler ile ilgili reklam içerikli dahi  iletişim söz konusu olmamaktadır.

Yapay Kızlık Zarı İnternet sitemizin Şikayet Var sitesinde olumsuz tek bir yorumu dahi bulunmamaktadır. Özellikle şikayet konularında müşteri hizmetlerimiz her zaman yapıcı çözümler sunmaktadır.

Firmamızın satmakta olduğu bekaret kapsülünün markası Joan Of Arc Red olup, Çin malı olup başka ülkelerin ürünüymüş gibi gösterilen Virginia Care, Zarimon, British Pharmacy, Dijiuf Ang markalı ürünleri de kullanmış olabilirsiniz. Orijinal ürün haricinde bir sahte bakirelik zarı kullandıysanız da lütfen marka belirtmek şartı ile deneyimlerinizi yine de paylaşınız ki diğer müşterilerimiz yakaladığınız sonuçlardan haberdar olabilsinler.

Sayfamıza iletmiş olduğunuz kullanıcı yorumları, sayfa tasarım biçimine uygunluk ve spam yorumları engellemek amacı ile editör onayından geçmektedir. Argo ifadeler ve anlam bütünlüğü taşımama haricindeki bütün olumlu veya olumsuz yorumlar yayınlanmaktadır.

Tavsiye ve şikayetleriniz varsa bize iletmenizi rica ediyoruz. Firmamız müşteri şikayet ve geri dönüşlerine son derece önem vermekte olup, problemlerin giderilmesi için hızlı bir şekilde aksiyon almaktadır.