Her ne sebeple olursa olsun toplumumuzda kızlık zarı bozulmuş olan bayanların ilk gecede partnerine karşı bakire olduğunu gösterme zorunluluğu bulunmaktadır. Çünkü günümüzde erkeklerin bir çoğu halen bekaret tabusuna inanıyor ve ilk gecede vajinadan kan gelmesini bekliyor. Bu tarz cinsel hurafeler çözüme kavuşmadığı takdirde bayanların evlenip yuva kurması bir hayli zorlaşıyor. Bizde bu sebeple günümüzde sık sık dile gelen bir takım bekaret hilelerini sizlerle paylaşarak ilk gecede yapılan bekaret kandırmacalarını öğrenmenizi istiyoruz. Zifaf gecesinde bu hileleri kurallarına uygun olarak yaptığınız zaman, hayatınızın belirli dönemlerinde yaşadığınız ve nihayetinde pişmanlık duyduğunuz ilişkilerin üstüne temiz bir sayfa açmış olacaksınız. Ve daha sonra ilk gece kabusunu gereksiz takıntı haline getirdiğiniz anlayacaksınız. Şimdi isterseniz gelin, ilk gecede yapılabilecek en iyi bekaret hileleri ile vajinadan kan nasıl gelir, gelmesi için ne yapılmalıdır hep birlikte inceleyelim.

Gerdek Gecesinde Yapılan En İyi Bekaret Hileleri

Gerdek gecesi kandırmacalarını ele aldığımız incelememize geçmeden önce, sayfamızda bulunan talimatlara harfiyen uyduğunuz zaman evveliyatında hiç ilişkiye girmemiş bayan gibi bakire olarak geçireceksiniz. Burada üzerinize düşen tek vazife, gerdek kanı tabusunu yıkma uğruna hazırlamış hileleri dikkatlice okuyup uygulamanız olacaktır.

En iyi bekaret hileleri

Bakire olmadığı takdirde evlenip yuva kurmak isteyen bayanların ilk gecede uygulamış olduğu bazı kan getirme yöntemlerine bekaret hilesi denir. Bu hileler sadece günümüzde değil asırlar öncesinden ilk gecede bakire görünmek için uygulanan yöntemlerden birisidir. Gerdek gecesine kadar kızlık zarının bozuk olduğunu saklayan bayanlar bu gecede bir takım hilelere başvurarak vajinadan kan getirmeye çalışılırlar. Uygulanan ve %100 başarı elde edilen bu sahte kızlık hileleri aslında oldukça basit mantıklardan oluşmaktadır.

Makalemizin içerisinde vereceğimiz bekaret hilelerini adım adım uyguladığınız takdirde, ilk geceyi sorunsuz bir şekilde geçirebilir, mutlu bir şekilde hayatınıza devam edebilirsiniz. Bu teknikleri uygularken bakire taklidi yapmanıza gerek kalmayacak, ilk defa ilişkiye giriyormuş gibi davranmanız yeterli olacaktır.

Yapay kızlık zarı kullanmak

2010 yılında ülkemize gelen Japon malı ürün, bu zamana kadar gelmiş geçmiş en iyi bekaret hilesi olarak bilinmektedir. İnternet ortamında da araştırın, evleniyorum ama bakire değilim diyenlerin hepsi yapay kızlık zarının kullanarak karşı tarafı kandırma yolunu gitmiş ve başarılı bir sonuç elde etmişlerdir. Yapay bekaret zarını bazı haber siteleri, gerdekte kırmızı boya hilesi olarak ele alsa bile, kapsüllerin içerisinde gerçek kan parçacıkları bulundurmakta ve karşı tarafta istediği şekilde baksa, sahte kızlık kanı olduğunu anlamayacaktır.

Japonya’dan ithal olarak gelen bu ürün, ilişkiye girmeden belirli süre içerisinde vajina içerisine yerleştirilir, partnerinin vajinaya müdahalesi sonrasında kan gibi akıp gitmeye yarar.

İlişkiden önce vajinaya kan enjekte etmek

Uygulaması en zor olan ilk gece hilesi olarak bilinen kan enjekte etme yöntemi günümüzde kullanılmayan tekniklerden biridir. İlişkiye girmeden 1-2 dakika önce vücudumuzun herhangi bölgesinden keserek akıttığımızı kanı, şırıngaya çekerek vajina içerisine enjekte ediyoruz. Penisin müdahalesi sonrasında kanın dışarıya akmama ihtimali yoktur ancak neden tercih edilmiyor diye düşünüyorsunuz değil mi? Öyleyse gelin tarihin en eski bekaret hilesini gözden geçirelim.

ilk gecede yapılabilecek en iyi bekaret hileleri

Öncelikle ilişkiye girmeden önce kanı enjekte ettiğiniz zaman kesinlikle ayağa kalmanız gerekte, aksi halde önü açık vaziyette duran vajina ağzından kan akmaya başlar. Bu durumda bütün planlarınız alt üst olur ve o anda yapacağınız farklı bir işlem kalmayabilir. Eğer erkek arkadaşınız bekaret konusunda şüpheci biri değil ise, ilişki öncesinde yatak odasından çıkmasını isteyip kendinize zemin hazırlayabilirsiniz. Saklama araçlarını da daha sonra yastığınızın altında veya size yakın bir çekmede muhafaza edebilirsiniz.

Kızlık zarı ameliyatı olmak

Rahim ağzında karşılıklı ayrılmış kızlık zarı parçasının birleştirilmesiyle yapılan ilk gecede hilelerinden biri de bekaret onarımıdır. Evlenmeden 1 ay öncesinde yapılan bu parçaların birleştirilmesi sonucunda yeniden kızlık zarı meydana gelir, ilk gecede sonradan oluşturulan bu perde yırtılarak kanama gerçekleşir. Karşı tarafta meydana gelen bu kanamanın kızlık kanı olduğunu zannederek, eşinin bakire olduğu kanaatine varır.

ilk gece yapılabilecek bekaret hilesi

Bu ameliyat sadece İstanbul, Ankara ve İzmir gibi metropol illerde, belirli ücretler karşılığında olduğu için her bayanın yaptırması mümkün değildir. Bundan dolayı küçük illerde yaşayan ve bulunduğu semtten dışarıya çıkamayan bayanlar, kızlık dikimi hilesini yapamıyorlar. Maddi açıdan da yüksek mebla talep eden doktorlar, bayanları yapay kızlık zarı hilesine başvurmaya itiyorlar.

İlk (zifaf) geceyi adetli olduğu günü denk getirmek

Kadınlar özel günlerini kendi çıkarları doğrultusunda kullanarak karşı tarafa bakire olduğunu söyleseler bile, kızlık kanı ile adet kanı arasında renk farkından ötürü gerçekler ortaya çıkmaktadır. Kızlık zarı kanı, adet kanına göre daha açık pembe görünümünde olur ve herhangi bir koku içermemektedir. Adet kanında ise yumurtalıkların temizlenmesi sonucunda koyu kırmızı bir renk ile karşımıza gelir. Ayrıca adet kanlarının itici ve pis bir kokusu vardır.

zafif gecesi bekaret hilesi

İlk gece kan gelmesi ne yapılmalı, hangi teknik uygulanmalıdır?

Makalemizin başlık ve orta kısımlarında yer alan bekaret hileleri arasında en etkili yöntemin yapay kızlık zarı olduğunu gönül rahatlığıyla söyledik. Diğer teknikleri incelediğimiz zaman garanti ve inandırıcı yöntemlerin olmadığını zaten gördünüz. Kullanıcı yorumlarını da okuduysanız, yapay kızlık zarı kullanmanın ilk gece kandırmaları arasında en garanti yöntem olduğuna kendi kendinize kanaat vereceksiniz. Gelin şimdi ilk gecede vajinadan kan gelmesi için ne yapabilirim diye soran bayanların merak ettiklerini daha detaylı olarak açıklayalım.

Bakire değilim, bozulmuş kızlık zarından nasıl kan gelir diye geceleri düşünen, düşünüp düşünüp uyuyamayan, psikolojisi alt üst bayanlara tavsiyede bulunduğumuz yapay kızlık zarını kullanmaktır. Bu yöntemde vajinadan kan gelmeme olasılığı kesinlikle bulunmamaktadır. Burada yapay zarın nasıl kanadığı ile ilgili uzun uzun detaylı bilgi vermek yerine buradan https://www.yapayzar.net okuyabilirsiniz.

Makale özeti 

En iyi bekaret hileleri adlı yazımızın sonuna gelirken bakire olmadığınız takdirde eşinizi nasıl kandırabileceğinizi ve ilk gecede nasıl kan geleceğinin hiç bir detayı atlamadan anlattık. Bu bekaret hileleri arasında işe yarayan en iyi tekniğin hangisi olduğunu, uygulandığı zaman kesin sonuç alıp alamayacağınızı da açıkladık. Diğer bekaret hileleri, ilk gece kandırmalarında partnerinizin anlaşılma durumunun olup olmadığı hakkında da bilgiler verdik.

Yazımız hakkında cevabınızı vermediğimiz veya muallakta kalan sorularınız varsa, 0552 670 12 20 numaralı hattımızdan bizlere ulaşabilir, ekranın sol alt kısmında bulunan canlı destek operatörümüz Merve Hanım’a özel sorularınızı sorabilirsiniz. Sitemizin gayesi, cinsel hurafeleri ortadan kaldırarak toplumda bayanlar üzerinde yapılan tabuları yıkmak amaçlanmaktadır.